X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

تکنولوژی و فناوری های جدید
بیائید تا همه چیز در مورد تکنولوژی و فناوری های جدید جهان را بدانیم 
آخرین مطالب

 معرفی قدرتمندترین نرم‌افزارهای ضدویروس برای مقابله با تهدیده

 معرفی قدرتمندترین نرم‌افزارهای ضدویروس برای مقابله با تهدیدهای جدید اینترنتی


ای جدید ا

قدرتمندترین نرم‌افزارهای ضدویروس برای مقابله با تهدیدهای جدید اینترنتی معرفی شدند.
 

تازه ترین بررسی‌ها نشان می دهد که وضعیت بازار محصولات امنیتی تناسب چندانی با کارآیی و کیفیت این محصولات ندارد. نشریه معتبر Personal Computer and Internet در جدیدترین شماره خود که در آستانه سال 2009 میلادی منتشر گردید، اعلام کرد که ارزیابی‌های تخصصی نشان دهنده پیشرفت قابل توجه نرم‌افزارهایی است که در بازار جهانی امنیت IT از جایگاه متوسطی برخوردارند.

بر اساس بررسی‌های این نشریه که توسط صاحب‌نظران و کارشناسان امنیت اطلاعات و بر روی جدیدترین نسخه از نرم‌افزارهای ضدویروس انجام شده است،‌ 11 برنامه قدرتمند به طور جامع مورد ارزیابی قرار گرفتند که غول‌های امنیتی دنیا نظیر Symantec و McAfee موفق به کسب جایگاه ویژه‌ای نشدند.

اما پس از پایان بررسی‌های تخصصی، نرم‌افزارهای BitDefender Antivirus 2009 و Panda Antivirus Pro 2009 به عنوان برترین و مؤثرترین برنامه‌های ضدویروس برای مقابله با تهدیدهای جدید اینترنتی معرفی شدند.

این درحالیست که نسخه 2009 از محصولاتی نظیر Kaspersky Anti-virus ، Norton Antivirus ، McAfee VirusScan Plus و Eset NOD32 Antivirus رتبه‌های بعدی نرم‌افزارهای مطرح امنیتی را به خود اختصاص دادند. بنابر اعلام Personal Computer، عنوان‌های بعدی بهترین نرم‌افزارهای ضدویروس نیز به ترتیب توسط محصولاتی از شرکت‌های F-Secure از فنلاند، G-Data از آلمان، AVG از چک و CA از ایالات متحده ربوده شدند.

شایان ذکر است که در این ارزیابی، کلیه قابلیت‌های حفاظتی برای مقابله با تهدیدهای پیشرفته مانند پیشگیری از سرقت اطلاعات محرمانه و جعل هویت، حفاظت پیشگیرانه توسط هوش مصنوعی و استفاده از فایروال‌های مدرن مورد توجه جدی واقع شده است.
 

ینترنتی

[ دوشنبه 16 دی‌ماه سال 1387 ] [ 03:15 ب.ظ ] [ ابتهاج عبیدی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

آمار سایت
تعداد بازدید ها: 644250